top of page

FILMY

Zabawki, które tulą

MISJĄ NASZYCH SUPERBOHATEREK JEST ZDROWIE NAJMŁODSZYCH
 

Misia E c.png

MISIA

Jestem Misia. Mam supermoc czułości. Kocham wszystko i każdego, a zwłaszcza Ciebie. Bądźmy dla siebie dobrzy, a świat będzie lepszy. Nasza planeta jest najpiękniejsza we wszechświecie, wiem to, bo wszędzie byłam, dlatego musimy bardzo o nią dbać!

Bela A c.png

BELA

Jestem Bela. Mam supermoc wiedzenia. Tak, wiedzenia, bo wiem wszystko. Pamiętam to co było, widzę to co jest i wiem co będzie dalej. Czasem niestety się gubię, bo nie zawsze na świecie jest tak jak być powinno. Często wszystko się miesza, ale dzięki mojej mocy wraca tam gdzie należy!

Konfa D c.png

KONFA

Jestem Konfa. Mam supermoc uczenia się. Bardzo lubię naukę i to, że mogę dzielić się moimi odkryciami ze światem. A zwłaszcza z Tobą. Wiedza jest super, ale smutno mi jest czasami, bo nie wszystkie wynalazki są dobre. Cała nadzieja w Tobie, bo dzięki dzieciom, świat może być lepszy!

Cela D c.png

CELA

Jestem Cela. Mam super moc rozwiązywania problemów. Jestem szybka i zwinna i dlatego jestem zawsze tam, gdzie jestem potrzebna. Potrafię stać się niewidzialną, ale gdy wypowiesz magiczne zaklęcie pojawię się tuż obok Ciebie. Bezszelestnie.

Ćwicz z Lulisią i Lulitulisiami - trening fitness dla dzieci część 1
Odtwórz Wideo