MEDIA O NAS

gazeta.pl

Nudzę się - często to słyszysz? Podsuwamy garść pomysłów na spędzenie czasu z dzieckiem w domu

Masz w domu malucha, którego rozsadza energia? Często wówczas rodzic musi zmierzyć się z butnym "nudzę się" rzucanym przem jego latorośl. Jeśli skończyły się wam pomysły na zabawy z dzieckiem, oto garść naszych propozycji.

tvn24.pl

Wraca Relax, ale filmu tam nie zobaczysz. "Kombinat różnych sztuk"

W październiku odbędzie się polska prapremiera "The Realistic Joneses", a w grudniu multimedialny spektakl Samanty Janas "Lulitulisie". W wieczór sylwestrowy i w Nowy Rok odbędą się pokazy przedpremierowe "Seksmisji" w reżyserii Piotra Grabowskiego na podstawie komedii Juliusza Machulskiego.

dziennik.pl

Miejsce, które łączy pokolenia. Kino Relax wraca po 14 latach

 To kultowe miejsce powraca jako scena z widownią na blisko 600 osób, dużą nowoczesną sceną, wygodnym zapleczem dla artystów i foyer dla gości. Odświeżone zostały oryginalne wnętrza w stylu lat 70. a obiekt został przystosowany do wymagań dzisiejszych standardów przeciwpożarowych. 

edziecko.pl

Internet może być zagrożeniem i źródłem przydatnych informacji. Jak nauczyć korzystać dziecko z sieci

Internet to przestrzeń w której mieści się wiele różnorodnych treści. Warto zadbać, aby nasze dzieci trafiały tylko na te wartościowe i bezpieczne.

plejada.pl

Samanta Janas, pierwsza żona Macieja Stuhra, odnalazła się poza show-biznesem

 

Ostatnim i najnowszym dziełem Samanty Janas i Jakuba Krupskiego są powstałe w 2019 roku Lulitulisie – portal edukacyjny dla dzieci i blog, na którym można znaleźć książeczki, poradniki, zdrowe przepisy,  krótkie filmiki edukacyjne, czytanki w języku polskim i angielskim, wierszyki, piosenki, przepisy na zajęcia plastyczne. 

BRZUSZEK. NET

Jak zachęcić dziecko do ruchu poprzez zabawę? 

W dobie pandemii oraz powszechnie psujących opinii, że nasze dzieci coraz trudnej odciągnąć od komputera, telefonu czy tabletu, serwis Brzuszek.net podjął wyzwanie i wyruszył w poszukiwania interesującej rozrywki dla naszych maluchów!

egodziecka.pl

LULITULISIE

Lulitulisie to projekt edukacyjny dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Powstał on dla rodziców poszukujących pomysłów na mądrą zabawę dla swoich maluszków. 

kkr.pl

Zapraszamy do skorzystania z materiałów oferowanych przez portal "Lulitulisie".

 

Tutaj znajdą Państwo bajki, wierszyki, piosenki i wiele innych filmów dla dzieci. Dzieci zapraszamy również do zabawy przy lulitulisiowej piosence z pokazywankami.

edziecko.pl

Nauka nie musi być nudna. Sprytne sposoby na zdobywanie i przyswajanie informacji.

Nauka powinna być zajęciem, które dziecku kojarzy się z przyjemnością. W innym wypadku może sprawiać trudności. Co zrobić, aby dziecko z łatwością przyswajało wiedzę i polubiło naukę?

rdc.pl

1 sierpnia po 14 latach nieobecności wraca Scena Relax

Scena Relax będzie zupełnie nowym miejscem – miejscem, w którym chcielibyśmy, żeby kipiało, aby tu przez 365 dni w roku ciągle coś się działo – powiedziała w środę podczas konferencji prasowej szefowa Rady Artystycznej i Programowej Sceny Relax Beata Kawka, która była gościem audycji „Kultura według Kron” w Radiu dla Ciebie.

polishnews.co.uk

Warsaw. Relax is back 

Then, the Relax Scene will invite viewers to another performances. The Polish premiere of “The Realistic Joneses” will take place in October, and the multimedia performance of Samanta Janas “Lulitulisie” in December. On New Year’s Eve and the New Year there will be pre-premiere screenings of “Sexmission” directed by Piotr Grabowski based on the comedy of Juliusz Machulski. 

activelosses.com

Ćwicz z Lulisią i Lulitulisiami

Trening fitness dla dzieci.

gazeta.pl

Zdrowe nawyki to coś, czego chcemy nauczyć dzieci. Tylko jak to zrobić?

Każdy rodzic pragnie przede wszystkim, aby jego dziecko było zdrowe. Dziś wiemy już, że dużej mierze zależy ono od naszej codziennej rutyny. Jednak często życie weryfikuje rodzicielskie chęci i okazuje się, że dziecko częściej chrupie chipsy niż marchewkę. Jak więc nauczyć nasze maluchy zdrowych nawyków?

babygo.pl

Co robić z dzieckiem w domu? Mamy na to radę!

Nie możesz wyjść z dzieckiem na spacer? Nie martw się, Lulitulisie zabiorą Twojego malucha na wycieczkę po dżungli! Pod okiem fizjoterapeuty dziecięcego i trenera fitness stworzyliśmy bezpieczny trening dla najmłodszych!

edziecko.pl

Co pamiętamy z dzieciństwa? Smaki, ważne wydarzenia, ale i... ulubionych bohaterów

Pamięć dzieci pracuje bez wytchnienia. Zapamiętują twarze, kształty i gesty. Jednak dopiero kilkuletnie dziecko zaczyna tworzyć prawdziwe wspomnienia, skupiając się na konkretnych przeżyciach, obrazach czy zdarzeniach. Co najczęściej pamiętamy z dzieciństwa?

gazeta.pl

Zrób to sam w wersji dla najmłodszych. To świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i prezenty dla całej rodziny

Zabawa to idealny sposób na zajęcie swojego dziecka czymś kreatywnym i możliwość odpoczynku dla rodzica. Warto zadbać, aby dziecko poprzez zabawę czerpało przyjemność i uczyło się nowych rzeczy. Najciekawszym sposobem na spędzenie wolnego czasu jest zabawa poprzez DIY tzn. zrób to sam.