top of page
Gazety
Zrzut ekranu 2020-11-26 o 02.36.06.png

GAZETA.PL

Nudzę się - często to słyszysz? Podsuwamy garść pomysłów na spędzenie czasu z dzieckiem w domu

Masz w domu malucha, którego rozsadza energia? Często wówczas rodzic musi zmierzyć się z butnym "nudzę się" rzucanym przem jego latorośl. Jeśli skończyły się wam pomysły na zabawy z dzieckiem, oto garść naszych propozycji.

Zrzut ekranu 2020-11-26 o 11.48.52.png

TVN24.PL

Wraca Relax, ale filmu tam nie zobaczysz. "Kombinat różnych sztuk"

W październiku odbędzie się polska prapremiera "The Realistic Joneses", a w grudniu multimedialny spektakl Samanty Janas "Lulitulisie". W wieczór sylwestrowy i w Nowy Rok odbędą się pokazy przedpremierowe "Seksmisji" w reżyserii Piotra Grabowskiego na podstawie komedii Juliusza Machulskiego.

Zrzut ekranu 2020-11-26 o 11.49.17.png

DZIENNIK.PL

Miejsce, które łączy pokolenia. Kino Relax wraca po 14 latach

 To kultowe miejsce powraca jako scena z widownią na blisko 600 osób, dużą nowoczesną sceną, wygodnym zapleczem dla artystów i foyer dla gości. Odświeżone zostały oryginalne wnętrza w stylu lat 70. a obiekt został przystosowany do wymagań dzisiejszych standardów przeciwpożarowych. 

Zrzut ekranu 2021-11-5 o 09.13.57.png

KULTURA.ONET.PL

Samanta Janas założyła portal edukacyjny dla dzieci

Swoją uwagę skupiła na propagowaniu bezpiecznego miejsca w Internecie dla najmłodszych. Jej głównym celem było założenie bloga "Lulitulisie", na którym rodzice i ich pociechy będą mogli znaleźć treści odpowiednie dla siebie. W kolorowych zakładkach możemy odnaleźć filmiki taneczne, czytanki, wyliczanki, wesołe rymowanki dla dzieci.

Zrzut ekranu 2020-11-26 o 02.36.35.png

EDZIECKO.PL

Internet może być zagrożeniem i źródłem przydatnych informacji. Jak nauczyć korzystać dziecko z sieci

Internet to przestrzeń w której mieści się wiele różnorodnych treści. Warto zadbać, aby nasze dzieci trafiały tylko na te wartościowe i bezpieczne.

Zrzut ekranu 2022-04-19 o 15.17.54.png

INTERIA.PL

Samanta Janas: Co robi dziś?

W 2019 roku postanowiła stworzyć Lulitulisie, czyli blog parentingowy i portal edukacyjny dla dzieci. "Mamy marzenie o bezpiecznym świecie dla naszych dzieci, dlatego stworzyliśmy wyjątkowe miejsce dla najmłodszych i ich rodziców. Naszym priorytetem jest dbanie o przyszłość dlatego stawiamy na edukację i ekologię. Wierzymy, że wspólnie można odmienić świat" - czytamy na stronie projektu. 

Zrzut ekranu 2020-11-26 o 11.47.24.png

PLEJADA.PL

Samanta Janas, pierwsza żona Macieja Stuhra, odnalazła się poza show-biznesem

 

Ostatnim i najnowszym dziełem Samanty Janas i Jakuba Krupskiego są powstałe w 2019 roku Lulitulisie – portal edukacyjny dla dzieci i blog, na którym można znaleźć książeczki, poradniki, zdrowe przepisy,  krótkie filmiki edukacyjne, czytanki w języku polskim i angielskim, wierszyki, piosenki, przepisy na zajęcia plastyczne. 

Zrzut ekranu 2020-11-26 o 11.46.44.png

BRZUSZEK. NET

Jak zachęcić dziecko do ruchu poprzez zabawę? 

W dobie pandemii oraz powszechnie psujących opinii, że nasze dzieci coraz trudnej odciągnąć od komputera, telefonu czy tabletu, serwis Brzuszek.net podjął wyzwanie i wyruszył w poszukiwania interesującej rozrywki dla naszych maluchów!

dzidzia.png

EGODZIECKA.PL

LULITULISIE

Lulitulisie to projekt edukacyjny dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Powstał on dla rodziców poszukujących pomysłów na mądrą zabawę dla swoich maluszków. 

Zrzut ekranu 2020-11-26 o 10.48.38.png

KKR.PL

Zapraszamy do skorzystania z materiałów oferowanych przez portal "Lulitulisie".

 

Tutaj znajdą Państwo bajki, wierszyki, piosenki i wiele innych filmów dla dzieci. Dzieci zapraszamy również do zabawy przy lulitulisiowej piosence z pokazywankami.

Zrzut ekranu 2020-11-26 o 02.36.15.png

EDZIECKO.PL

Nauka nie musi być nudna. Sprytne sposoby na zdobywanie i przyswajanie informacji.

Nauka powinna być zajęciem, które dziecku kojarzy się z przyjemnością. W innym wypadku może sprawiać trudności. Co zrobić, aby dziecko z łatwością przyswajało wiedzę i polubiło naukę?

Zrzut ekranu 2020-11-26 o 11.49.09.png

RDC.PL

1 sierpnia po 14 latach nieobecności wraca Scena Relax

Scena Relax będzie zupełnie nowym miejscem – miejscem, w którym chcielibyśmy, żeby kipiało, aby tu przez 365 dni w roku ciągle coś się działo – powiedziała w środę podczas konferencji prasowej szefowa Rady Artystycznej i Programowej Sceny Relax Beata Kawka, która była gościem audycji „Kultura według Kron” w Radiu dla Ciebie.

Zrzut ekranu 2020-11-26 o 13.12.35.png

POLISHNEWS.CO.PL

Warsaw. Relax is back 

Then, the Relax Scene will invite viewers to another performances. The Polish premiere of “The Realistic Joneses” will take place in October, and the multimedia performance of Samanta Janas “Lulitulisie” in December. On New Year’s Eve and the New Year there will be pre-premiere screenings of “Sexmission” directed by Piotr Grabowski based on the comedy of Juliusz Machulski. 

Zrzut ekranu 2020-11-26 o 14.07.10.png

ACTIVELOSSES.PL

Ćwicz z Lulisią i Lulitulisiami

Trening fitness dla dzieci.

Zrzut ekranu 2020-11-26 o 02.36.21.png

GAZETA.PL

Zdrowe nawyki to coś, czego chcemy nauczyć dzieci. Tylko jak to zrobić?

Każdy rodzic pragnie przede wszystkim, aby jego dziecko było zdrowe. Dziś wiemy już, że dużej mierze zależy ono od naszej codziennej rutyny. Jednak często życie weryfikuje rodzicielskie chęci i okazuje się, że dziecko częściej chrupie chipsy niż marchewkę. Jak więc nauczyć nasze maluchy zdrowych nawyków?

Zrzut ekranu 2020-11-26 o 14.19.41.png

BABYGO.PL

Co robić z dzieckiem w domu? Mamy na to radę!

Nie możesz wyjść z dzieckiem na spacer? Nie martw się, Lulitulisie zabiorą Twojego malucha na wycieczkę po dżungli! Pod okiem fizjoterapeuty dziecięcego i trenera fitness stworzyliśmy bezpieczny trening dla najmłodszych!

Zrzut ekranu 2020-11-26 o 02.35.45.png

EDZIECKO.PL

Co pamiętamy z dzieciństwa? Smaki, ważne wydarzenia, ale i... ulubionych bohaterów

Pamięć dzieci pracuje bez wytchnienia. Zapamiętują twarze, kształty i gesty. Jednak dopiero kilkuletnie dziecko zaczyna tworzyć prawdziwe wspomnienia, skupiając się na konkretnych przeżyciach, obrazach czy zdarzeniach. Co najczęściej pamiętamy z dzieciństwa?

Zrzut ekranu 2020-11-26 o 02.36.00.png

GAZETA.PL

Zrób to sam w wersji dla najmłodszych. To świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i prezenty dla całej rodziny

Zabawa to idealny sposób na zajęcie swojego dziecka czymś kreatywnym i możliwość odpoczynku dla rodzica. Warto zadbać, aby dziecko poprzez zabawę czerpało przyjemność i uczyło się nowych rzeczy. Najciekawszym sposobem na spędzenie wolnego czasu jest zabawa poprzez DIY tzn. zrób to sam.

bottom of page