top of page

Empower
Growth

AKADEMIA LULITULISIÓW

Akademia Lulitulisiów to wyjątkowe miejsce, w którym możemy w pełni realizować naszą misję świadomego i uważnego wychowania. Miejsce w którym dzieci mogą uwolnić swoją energię, potencjał i pasje. To szczególna przestrzeń zaprojektowana pod czułym okiem psychologa i pedagoga dziecięcego, którą wdrażamy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest strefa dla najmłodszych. Możemy ją stworzyć w hotelu, gabinecie, galerii handlowej czy Twojej firmie.

Zobacz katalog

MONTESSORI

Koncepcja Akademii Lulitulisiów jest niezwykła i niepowtarzalna. To miejsce szalonej zabawy, rozrywki, edukacji i relaksu jednocześnie. Wszystkie nasze meble i zabawki są zaprojektowane w duchu Montessori.

272636867_233825048955507_8782322895899612162_n.jpg

Akademia Lulitulisów jest podzielona na kilka stref: edukacyjną, kreatywną, active i relax. Przestrzeń jest zaprojektowana tak, aby dzieci nie nudziły się przez wiele godzin, a niepowtarzalny design działa na najmłodszych stymulująco i jednocześnie wyciszająco.

BO TO CO JEST MĄDRE
NIE MUSI BYĆ NUDNE

young-family-with-little-kid-baby-sons-making-gingerbread-cookies-home.jpg

NATURALNIE I BEZPIECZNIE

To co wyróżnia Akademię Lulitulisów to naturalne materiały. Edukacja ekologiczna powinna zaczynać się  od najmłodszych lat i dlatego w naszej strefie zabaw nie ma miejsca na plastik. 

tablica slajder.png
R1post1.png

Wszystkie nasze meble  i zabawki tworzymy na zamówienie i są one wykonane z naturalnych, trwałych i bezpiecznych surowców takich jak drewno, ratan i organiczne tekstylia. 

MEBLE NA ZAMÓWIENIE

Chcesz stworzyć niepowtarzalną przestrzeń dla dzieci?

Zrzut ekranu 2022-02-8 o 11.03.24.png
bottom of page