slajd koty.jpg

LULITULISIE

poznaj nasze superbohaterki i ich supermoce

MISIA 

 

Jestem Misia. Mam supermoc czułości. Kocham wszystko i każdego, a zwłaszcza Ciebie. Bądźmy dla siebie dobrzy, a świat będzie lepszy. Nasza planeta jest najpiękniejsza we wszechświecie, wiem to, bo wszędzie byłam, dlatego musimy bardzo o nią dbać! 

BELA 

 

 

Jestem Bela. Mam supermoc wiedzenia. Tak, wiedzenia, bo wiem wszystko. Pamiętam to co było, widzę to co jest i wiem co będzie dalej. Czasem niestety się gubię, bo nie zawsze na świecie jest tak jak być powinno. Często wszystko się miesza, ale dzięki mojej mocy wraca tam gdzie należy! 

KONFA 

 

 

Jestem Konfa. Mam supermoc uczenia się. Bardzo lubię naukę i to, że mogę dzielić się moimi odkryciami ze światem. A zwłaszcza z Tobą. Wiedza jest super, ale smutno mi jest czasami, bo nie wszystkie wynalazki są dobre i niektórzy to wykorzystują. Cała nadzieja w Tobie, bo dzięki dzieciom, świat może być lepszy!

CELA 

 

 

Jestem Cela. Mamsuper moc rozwiązywania problemów. Jestem szybka i zwinna i dlatego jestem zawsze tam, gdzie jestem potrzebna. Potrafię stać się niewidzialną, ale gdy wypowiesz magiczne zaklęcie pojawię się tuż obok Ciebie. Bezszelestnie. 

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

OBSŁUGA KLIENTA

LULITULISIOWE STRONY

  • YouTube - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg