top of page

NASZA MISJA

Mamy marzenie o bezpiecznym świecie dla naszych dzieci, dlatego stworzyliśmy wyjątkowe miejsce dla najmłodszych i ich rodziców. Pomagamy im uwalniać supermoce i pasje oraz budować świadome, uważne rodzicielstwo. Naszym priorytetem jest dbanie o przyszłość, dlatego stawiamy na edukację i ekologię.
Wierzymy, że wspólnie można odmienić świat.  

Maluch w Bear Costume
nasza misja
ig 22.12b.png

FILMY

Pod czujnym okiem naszych opiekunów merytorycznych stworzyliśmy barwne, mądre i bezpieczne treści dla dzieci w wieku 2-7 lat. Jako pierwsi razem z fizjoterapeutą i trenerem przygotowaliśmy treningi fitness dostępne bezpłatnie dla wszystkich  dzieci. Nasz kanał na YT ma już 1 000 000 odtworzeń. 

ZABAWKI

Wspieramy u dzieci rozwój  zdolności poznawczych, wyobraźni, kreatywności oraz logicznego myślenia. Wspomagamy edukację przedszkolną oraz wczesnoszkolną. 
Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma tysiącami placówek oświatowych, które w czasie zdalnego nauczania mogły za darmo korzystać w naszych materiałów dydaktycznych. 

tablica portal proba.png
mama.png

BLOG

Niezwykły świat Lulitulisiów wspierany jest merytorycznie przez psychologa, trenera fitness, dietetyka  i fizjoterapeutę dziecięcego. Szanujemy Twój czas, dlatego artykuły na naszym blogu są krótkie i  zawierają tylko najistotniejsze informacje. Bo nic nie zastąpi wizyty u specjalisty.  

NASI EKSPERCI

portret dorota_edited_edited.jpg

Dorota Krupska-Tokarska

Psycholog

Wybitny psycholog dziecięcy, edukatorka, autorka licznych tekstów. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w pracy i diagnozie dzieci. Wspiera dzieci w harmonijnym rozwoju i umacnianiu bezpiecznych więzi, a rodziców w budowaniu empatycznej postawy rodzicielskiej.

 

IMG_1293.jpg

Anna Białousz

Trenerka Fitness

Z wykszatałcenia ekonomista, ale z zamiłowania Trener fitness z misją szerzenia wiedzy o  konieczności ruchu już u najmłodszych. Od wielu lat specjalizuje się w wielu dziedzinach sportu. Trener i i instruktor min aerobiku, crossfitu, tańca. Jest Trenerem personalnym, a jej podopiecznymi są również dzieci.  

Niunia Agunia1.jpg

Agnieszka Anisienia

Dziennikarka

Dziennikarka z wykształcenia, ale swoje życie zawodowe poświęciła dbaniu o piękno i dobre samopoczucie kobiet. Autorka licznych publikacji na temat zdrowia i urody. Ekspertka w dziedzinie naturalnej pielęgnacji. Redaktorka działu beauty I lifestyle. Właścielka salonu  "Warkocze na wynos".

ewa-kowalczyk_edited_edited_edited_edited.jpg

Ewa Kowalczyk

Fizjoterapeutka dziecięcy

Fizjoterapeuta dziecięcy. Specjalista  w zakresie terapii dzieci z zaburzeniami neurologicznymi, genetycznymi, metabolicznymi. Po studiach przez 8 lat pracowała w Poradni Rehabilitacji Neurologicznej dla Dzieci i Młodzieży, od niemalże dwóch w Ośrodku Rehabilitacji Neurologicznej w jednym ze stołecznych szpitali. 

BLOG

NASZE FILMY

Lulitulisie.pl - Nowy Portal edukacyjny dla Dzieci i Rodziców
Ćwicz z Lulisią i Lulitulisiami - trening fitness dla dzieci część 2
Ptaszek - Lulitulisiowa piosenka dla dzieci
Frędzelek - Lulitulisiowy wierszyk dla dzieci
Hannah and The Lulitulish "The Magic Spell" - Bajka dla dzieci po angielsku
Hania i Lulitulisie  "Magiczne zaklęcie" - Lulitulisiowa bajka dla dzieci
Ćwicz z Lulisią i Lulitulisiami - trening fitness dla dzieci część 1
Co to są Lulitulisie? - Lulitulisiowy wierszyk dla dzieci

NASZA FILOZOFIA

INSTAGRAM

bottom of page