top of page
P1BCKG.png

WITAJ W MAGICZNYM ŚWIECIE

LULITULISIÓW!

Poznaj niezwykłe zabawki sensoryczne dla dzieci. Nasze ekologiczne produkty premium cechuje najwyższa jakość. Wykorzystanie wysokiej jakości drewna litego i klejonego, farby na bazie wody oraz ręczna kontrola jakości na każdym etapie produkcji, to są nasze priorytety. 

 

TABLICE2
P2BCKG.png

WSPIERAMY ROZWÓJ

MALUCHÓW

Bliska jest nam ideologia Montessori w myśleniu o rozwoju najmłodszych. W trakcie zabawy maluch rozwija motorykę małą, myślenie przestrzenne  i kreatywość. Nasze zabawki pobudzają wyobraźnię, uczą poznawać kształty i funkcje przedmiotów. Ważnym elementem jest również nauka skupienia. 

Badania pokazują, że dzieci mocno angażują się w zabawę tablicą sensoryczną.

 

TABLICE3
P3BCKG.png

STAWIAMY NA

DESIGN

Nasze tablice są dwustronne. Ich wyjątkowość polega na tym, że jest to jednocześnie super zabawka i piękny element dekoracyjny w pokoiku malucha. Nad projektem pracowali najlepsi projektanci. Nasze zabawki są doceniane na całym świecie. Jedna tablica sensoryczna jest jak kilkanaście mądrych zabawek. 

 

FILM
Tło2Q.png

100% HANDMADE

Wszystkie nasze zabawki powstają ręcznie dzięki talentowi Pana Rafała, który potrafi czarować w drewnie. Od lat tworzy rzeczy poruszające wyobraźnię najmłodszych. Nasze zabawki są bezpieczne  i wykonane z najwyższej jakości materiałów.  Każdy element wykonujemy ręcznie. Drewno pozbawione jest konserwantów. Nasze zabawki nie są pokryte żadnym lakierem. Dziecko obcuje z naturalnym materiałem od najmłodszych lat.

KUPTERAZ
bottom of page