Witaj w magicznym świecie Lulitulisiów

R2bObszar roboczy 2heart_edited (1).png

Filmy dla dzieci

subskrybuj!

Bo to, co mądre, 

nie musi być nudne

POLUB NAS

#instagram

Zabierz dziecko na premierę

spektaklu multimedialnego z Lulitulisiami! 

Zapisz się do naszego newslettera

i dowiedz się więcej.   

 
Subskrybuj nasz newsletter

Niezwykły świat Lulitulisiów wspierany jest merytorycznie przez psychologa, trenera fitness, dietetyka, ekologa i fizjoterapeutę dziecięcego.

Nasi eksperci

portal dla dzieci

portal dla dzieci

najlepsza strona dla dzieci

najlepsza strona dla dzieci

Dorota

Krupska- Tokarska

Psycholog dziecięcy z ponad 30 letnim doświadczeniem. Zajmuje się diagnozą niepowodzeń szkolnych, terapią rodzin, profilaktyką depresji wśród dzieci i młodzieży oraz prowadzi zajęcia edukacyjno-rozwojowe. Współpracuje z przedszkolami i szkołami podstawowymi.

bajki dla dzieci

Ewa Kowalczyk

Fizjoterapeuta dziecięcy. Specjalista  w zakresie terapii dzieci z zaburzeniami neurologicznymi, genetycznymi, metabolicznymi. Po studiach przez ponad 8 lat pracowała w Poradni Rehabilitacji Neurologicznej dla Dzieci i Młodzieży, od niemalże dwóch w Ośrodku Rehabilitacji Neurologicznej w jednym ze stołecznych szpitali. 

Anna Białousz

Z wykszatałcenia ekonomista ale z zamiłowania Trener fitness z misją szerzenia wiedzy o  konieczności ruchu już u najmłodszych. Od wielu lat specjalizuje się w wielu dziedzinach sportu. Trener i i instruktor min aerobiku, crossfitu, tańca. Jest Trenerem personalnym a jej podopiecznymi są również dzieci.  

Kamila Zaorska

Dietetyk dziecięcy. Właścicielka poradni odżywiania i odchudzania w Łodzi- PRZYSTANEK ZDROWIE. Koordynator Rozwoju Centrum Odchudzania i Odżywiania w Polsce. Dietcoach - absolwentka Laboratorium Psychoedukacji SWPS w Warszawie oraz Dietetyki i wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. .

Agnieszka

Anisienia

Dziennikarka z wykształcenia, ale swoje życie zawodowe poświęciła dbaniu o piękno i dobre samopoczucie kobiet. Redaktorka działu beauty I lifestyle. Właścielka salonu  "Warkocze na wynos".

piosenki dla dzieci

slajd dino2.jpg

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

OBSŁUGA KLIENTA

LULITULISIOWE STRONY

  • YouTube - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg